NEMOKAMAS PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS
lt

OW STUDIOS Lady - Gerimanta Stankutė

Rezultatas turi būti gražus

 Šiai moteriai rezultatas yra svarbus, tačiau jis taip patturi būti ir gražus! Su Gerimanta Stankute, AB SEB bankoaptarnavimo kokybės vadove Baltijos šalims, kalbamės apie jos kasdienybę, kuraistra praėjusių laikų palikimui susilieja su šiuolaikiška elegancija, odėmesys mažiausioms detalėms ir subtili estetika žengia koja kojon su puikiuhumoro jausmu.

OW STUDIOS Lady - Gerimanta Stankutė 0

– Papasakokite apie savo darbą – kokia būna įprasta jūsų diena?

– Rūpinuosi brangiausiu organizacijos turtu – klientais. Bandau suprasti, kaip jie jaučiasi atvykę pas mus, ką išgyvena, kokias emocijas patiria. O taip pat gilinuosi į tai, ką jie galvoja, stengiuosi suprasti jų lūkesčius ir norus. Esu lyg organizacijos termometras, nuolat rodantis klientų nuotaikų temperatūrą.

Svarbi mano darbo dalis – ne tik nustatyti temperatūrą, bet ir kurti receptus, kaip tuos išgyvenimus, emocijas pagerinti, kaip sukurti neišdildomą, lūkesčius pranokstančią patirtį.

 

– Kokios savybės, o gal ir laimingi atsitiktinumai padėjo jums tapti tuo ir tokia, kokia esate šiandien?

– Nesusitaikymas su kasdienybe ir rutina, noras pažinti ir keistis, atkaklumas siekti tikslo.

drąsa bandyti, trauka grožiui ir estetikai, dėmesys detalėms, nuoseklumas ir darbštumas.

 


– Kas jus priverčia plačiai šypsotis ir įprastą dieną paverčia nuostabia?

– Praeivio šypsena, subtilus komplimentas, geras taiklus humoras, kilnus poelgis, graži aplinka, netikėtumas, padarytas darbas.

OW STUDIOS Lady - Gerimanta Stankutė 2

– Na, o kas jus įkvepia? Ką svajojate pamatyti, kur nukeliauti, ką paragauti?

– Mane gali įkvėpti protinga diskusija, nuoširdus dialogas, perskaityta knyga, matytas filmas, sutiktas žmogus... O šiaip žaviuosi praėjusių laikų palikimu: tradicijomis, kultūra, menu, architektūra bei viso to atsikartojimu ar prisitaikymu dabartyje. Todėl dažnai renkuosi kelionę, kurios metu galiu suteikti sau malonumą pamatyti ką nors iš praeities dabartyje: parodos, meno kolekcijos, rūmai, muziejai, bažnyčios, festivaliai, ekspedicijos, šventės.

 

– Kaip apibūdintumėte savo aprangos stilių?

– Protingas, elegantiškas minimalizmas.

 

– Ką labiausiai vertinate aprangoje?

– Eleganciją, suderinamumą, patogumą ir šiuolaikiškumą.

 

– O kaip jaučiatės dėvėdama „OW Studios“ drabužius?

– Gyvenimiška patirtis išmokė būti praktiška. Vertinu tai, kas paprasta, patogu, bet tuo pat metu ir elegantiška bei madinga. Gyvenu mažiau yra daugiau idėja. Jau kurį laiką spintoje neturiu daugiau nei 30 drabužių ir tuo labai džiaugiuosi. OW Studios ordinary wonderful stilius kurtas man! Tai paprasti – nepaprasti deriniai, pilni elegancijos, išminties bei šiuolaikiškumo, jie kuria tikrumo jausmą, padeda ryte atsikratyti įtampos ir pamiršti galvos skausmą, kai nėra ką apsirengti ar nežinai, kaip ir ką šiandien derinti...

Rūbus renkuosi atsakingai, jie ne tik turi atliepti visas įmanomas gyvenimiškas situacijas, bet ir būti patogūs (juk daug keliauju), derėti tarpusavyje, skleisti eleganciją ir šiuolaikiškumą.

OW STUDIOS Lady - Gerimanta Stankutė 4

– Kaip šį pavasarį atnaujinsite savo drabužinę?

– Drabužius ir avalynę dėviu pakankamai ilgai, tad ir jų įsigijimas man yra labai atsakingas procesas. Vis dėlto dažniausiai jo neplanuoju iš anksto – vadovaujuosi momentiniu intuityvumu: kai pamačius gražų daiktą gimsta sprendimas. Žinoma, įvertinus visas aplinkybes: kokybę, kainą, daikto reikalingumą ir suderinamumą su jau turimais daiktais. O šiaip kelionėse nepraleidžiu progos nusipirkti ką nors iš praeities. Dažniausiai tai būna koks nedidelis aksesuaras, kuris tampa ir prisiminimų liudininku.

 

– Ką paprastai veikiate, kai turite laiko sau?

– Visada ieškau kūrybinio užsiėmimo: kažką kuriu pati, lankau įvairias paskaitas. O iš savo praėjusio gyvenimo etapo (12 metų gyvenau Kalifornijoje, JAV) atsivežiau domėjimąsi kinu, tad nepraleidžiu progos pažiūrėti gerą filmą ar TV serialą. Kelionėse beveik visada laisvalaikį leidžiu sendaikčių turguose, antikvariatuose, senuose knygynuose...

 

– Kokia jūs – moteris?

– Jei jau yra moteris – mama, moteris – žmona ar moteris – dukra... tuomet aš esu moteris – draugė ir moteris – partnerė, ir šeimoje, ir darbinėje aplinkoje dėl bendros kilnios idėjos galinti padaryti labai daug. Ir tai darau su didele empatija, jaunatvišku maksimalizmu, atidumu bei estetika. Rezultatas svarbu, bet jis taip pat turi būti ir gražus!

 

Kokias žmogiškąsias savybes labiausiai vertinate?

– Empatiją, drąsą veikti, keistis ir priimti sprendimus, kūrybiškumą, tikrumą bei išmintį. 

OW STUDIOS Lady - Gerimanta Stankutė 6