NEMOKAMAS PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS
lt

Apie mus

OW STUDIOS yra moteriškų drabužių ženklas, tikintis, kad esate nuostabi tokia, kokia esate. Mes esame šalia, kad papildytume gyvenimo būdą, kurį jau esate sukūrusi. Ir kad jūsų įprastos dienos virstų nuostabiomis!

Mūsų tikslas – auginti pasitikėjimą tarp kūrėjo ir klientų. Tad projektuojame naują dizaino, gamybos ir įsigijimo kelią. Siekiame būti mados industrijos vizionieriais pratęsdami drabužių gyvavimo ciklą. Savo klientams siūlome galimybę ne tik įsigyti naujus drabužius, bet taip pat grąžinti mums jų pamėgtus dėvėtus gaminius ar ypatinga proga išsinuomoti patikusį drabužį.

Norime būti nuoširdūs ir atviri pasakodami apie savo kelionę. Tvarumą matome ne kaip tuščią pažadą, bet kaip prabangos prielaidą. Mums visų svarbiausia – tiksliai žinoti, kaip ir kur buvo pagaminti mūsų drabužiai. Siekdami kurti tik iš pačių inovatyviausių audinių ir apdailos detalių, artimai bendradarbiaujame su savo tiekėjais. Mūsų prioritetas – gaminti drabužius vietos rinkoje. Taip pat skatiname savo klientus pirkti mažiau, turėti tik tai, ką jie išties mėgsta ir su kuo jaučiasi geriausiai. Kiekvienas gaminys turi tikslą, yra ilgaamžis žvelgiant iš dizaino, kokybės ir laiko perspektyvos.


Kurdama galvoju apie išsilavinusią moterį, turinčią tvirtą poziciją, jai nereikia niekam nieko įrodinėti ar dirbtinai kurti įvaizdžio. Jūs jau turite visa tai, o mūsų tikslas – papildyti gyvenimo būdą, kurį jau susikūrėte. Tikiuosi, vilkėdama OW STUDIOS drabužius jausitės patogiai ir gražiai.